Посилення децентралізації в Україні


Анкета-заява

кандидата на посаду регіонального експерта проекту «Посилення децентралізації в Україні» (за фінансової підтримки Національного фонду підтримки демократії, США) (детальна інформація про проект на сайті http://ukreval.org).
Із осіб, які заповнять анкету-заяву, будуть відібрані ті, особи мають відповідний досвід реалізації соціальних проектів або участі у подібних проектах, досвід аналітичної діяльності.
Відібрані для подальшої участі в проекті особи мають взяти на себе зобов’язання здійснити мінімум одну експертизу системи моніторингу і оцінки обласної стратегії розвитку, одну експертизу муніципальної програми розвитку об’єднаної громади, а також отримати одну адміністративну /соціальну послугу та описати послугу та процес її отримання (послугу може отримати як сам експерт, так і його родичі /знайомі за участі експерта). Орієнтовний час експертизи та отримання послуги – червень-жовтень (включно) 2017 р. Команда проекта надасть регіональним експертам методику експертизи і отримання послуги.
Робота в проекті передбачає оплату. Деякі регіональні експерти будуть запрошені для участі в дводенному тренінгу (м. Київ), під час якого експерти ознайомляться з методикою громадської експертизи. Витрати на дорогу, проживання та харчування – за рахунок приймаючої сторони. Орієнтовно тренінг відбудеться у другій половині травня 2017 р.
Заповнену та підписану анкету-заяву (PDF, скан, якісне фото) необхідно надіслати менеджеру проекту Пильгун Ларисі, pylgunlv@gmail.com до 15 квітня 2017 р.

Отримати анкету-заяву

Немає коментарів:

Дописати коментар