11/01/2016

Запрошення на Відкриту Міжнародну Конференцію "ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ - ВЖЕ!"

8 листопада 2016 р. відбудеться Відкрита Міжнародна Конференція "Децентралізація - ВЖЕ!", яка є підсумковою у проекті «Децентралізація на практиці II. Польський досвід децентралізації та самоврядної освіти для лідерів громад з 7-ми областей Центральної України».

Інформація про проект:

Місце проведення конференції: Прем'єр Готель Русь, Вул. Госпітальна, 4, м. Київ

Експерти:
Пьотр Казімєрчак (Piotr Kazimierczak) – Бурмістр району Сьрудмєсьцє (Центрального району) Столичного міста Варшава,
Ернест Новак (Ernest Nowak) – Бурмістр міста і гміни Загуж,
Максим Голось (Maksym Gołoś) – Староста повіту Прушків,
Павел Ментельскі (Paweł Mentelski) – експерт з питань місцевого самоврядування, співавтор понад 100 стратегій сталого розвитку місцевого самоврядування,
Ярослав Біттель (Jarosław Bittel) – експерт з питань місцевого самоврядування, член правління фонду TERRA HUMANA,
Андрій Нечипорук – голова Товариства Лева,
Ельнур Алієв - директор Центру розвитку громад «Перспектива»
Учасники: особи, котрі займаються втіленням в Україні реформи місцевого самоврядування, представники Офісів Реформ, органів місцевого самоврядування, об’єднаних громад та громад котрі знаходяться на шляху об’єднання, громадські активісти, представники громадських організацій та всі зацікавлені в реформі місцевого самоврядування та децентралізації.

Початок реєстрації : 9.00
10.00 Відкриття конференції – привітання учасників
10.15 Представлення та підведення підсумків проекту (Ярослав Біттель)
10.30 Стратегія сталого розвитку орієнтована на громаду як інструмент для програмування розвитку - методологія написання (Ярослав Біттель, Павел Ментельскі)
11.30 Важливість статуту гміни в управлінні гміною на прикладі Статуту гміни Загуж. Солецький фонд як спосіб активізації місцевих громад (Ернест Новак).
12.30 Перерва на каву
13.00 Повіт в структурі місцевого самоврядування Польщі. Управління повітом і співпраця повіту з гмінами та воєводським самоврядуванням, в контексті адміністративної реформи в Україні
(Максим Голось, Ярослав Біттель).
14.00 Самоврядування у Варшаві. Район Сьрудмєсьцє (Центральний район) в структурі міста, його повноваження, можливості і обмеження (Пьотр Казімєрчак)
15.30 Питання та відповіді
15.50 Підведення підсумків. Завершення конференції.
16.00 Святковий обід

Організатори: Фонд TERRA HUMANA (Варшава, Польща), Товариство Лева (Україна), Центр «Перспектива» (Україна), Експертна група "СОВА".

Прохання попередньо зареєструватися, надіславши електронного листа на адресу: pylgunlv@gmail.com. У листі прохання вказати повні ПІБ, назву організації, контакти.
Якщо Вам потрібне паперове запрошення на конференцію, прохання вказати в електронному листі назву організації та повне ім’я керівника, на якого має бути написаний лист.
Можлива компенсація проїзду та проживання у м. Київ (подробиці - електронним листуванням).

Немає коментарів:

Дописати коментар