4/08/2017

Тренінг "Моніторинг та оцінювання в соціальній роботі", м. Київ

Фахівці мережі Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (КМЦСССДМ) взяли участь в тренінгу «Моніторинг та оцінювання в соціальній роботі». Тренінг провели фахівці експертної групи СОВА, члени Правління Української асоціації оцінювання Лариса Пильгун та Михайло Савва.
Учасники тренінгу розглянули приклади визначення індикаторів моніторингу та оцінювання для соціальних проектів щодо використання ресурсів, реалізації діяльності, отриманих результатів, впливів проекту у середньостроковій та довгостроковій перспективі. В процесі роботи над прикладами учасники тренінгу співвідносили діяльність в рамках розглянутих соціальних проектів із власною діяльністю, розглядали наявні індикатори як потенційно можливі для використання, формували нові індикатори, які стосувалися безпосередньо власної діяльності.
Учасники тренінгу в групах запропонували індикатори оцінки діяльності мережі КМЦСССДМ.
Найбільш важлива зміна, які відбулася за результатами тренінгу (на підставі результатів анкетування) - підвищилася упевненість в тому, що учасники за підсумками тренінгу мають надійні способи вимірювання ефективності своєї роботи.

Немає коментарів:

Дописати коментар