10/16/2017

Запрошення на семінар "Польський досвід вирішення місцевих питань"

Запрошуємо Вас взяти участь у семінарі «Польський досвід вирішення місцевих питань», який відбудеться 29 жовтня 2017 року, м. Київ, пр. Перемоги, 84 (https://nivki-hall.com.ua/)

Семінар відбудеться в рамках проекту „Нові ідеї у розвитку. Креативні польські органи місцевого самоврядування для українських громад – самоврядна сфера в публічній дипломатії” (Публічне завдання, яке співфінансоване Міністерством Закордонних Справ Республіки Польща, в рамках конкурсу Публічна Дипломатія 2017 – компонент «Співпраця в сфері публічної дипломатії 2017»).

Орієнтовна тривалість семінару: 10.00 – 15.00

Орієнтовна програма семінару:
  • „Польща – якими ми є?” – представлення історії і сучасності Польщі в контексті розвитку місцевої самоврядності. Польський вклад в реалізацію європейських прагнень українського суспільства.
  • Ревіталізація - процес виведення здеградованих територій з кризи для задоволення потреб місцевої громади.
  • Інноваційні вирішення функцій бібліотеки на прикладі Муніципальної публічної бібліотеки в м. Лешно з використанням ревіталізації.
  • Прушковський повіт - розвиток і співпраця в рамках місцевого самоврядування. Сучасні способи обслуговування мешканців на прикладі Сервісного центру обслуговування клієнтів (Центру надання адміністративних послуг) у Прушковському повіті. 
  • Досвід децентралізації влади в Польщі та її наслідки для розвитку гмін та регіонів на прикладі розвитку сільських гмін в 1990-2017 роках - case study. 
  • Спілкування з польськими фахівцями щодо досвіду вирішення місцевих питань.
Модератори семінару:
  • Максим Голось (Maksym Gołoś) – Староста Прушковського повіту (Мазовецьке воєводство);
  • Даміан Малецкі (Damian Małecki) – Керівник відділу промоції міської публічної бібліотеки ім.Станіслава Гроховяка в Лешні (Велькопольське воєводство);
  • Paweł Mentelski (Павел Ментельскі) – консультант з питань: стратегій для міст, гмін і повітів, програм і аудиту сталого розвитку, управління в органах місцевого самоврядування, розробки та управління проектами, програм і планів локального розвитку (Подкарпацке воєводство);
  • Jarosław Bittel (Ярослав Біттель) – юрист, консультант з питань стратегій, програм і аудиту сталого розвитку для міст, гмін і повітів, управління в органах місцевого самоврядування і стратегічного планування (Мазовєцке воєводство).
Зареєструватися на семінар можна за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1O1KSYRSRDr_gKW46ZpCSreE-rYPlmiitrXY0sWG3ZzQ/edit

З організаційних питань прохання звертатися до Лариси Пильгун (pylgunlv@gmail.com; +38 067 993 41 16).

З питань реєстрації учасників та організаційних питань прохання звертатися до Пильгун Лариси Вікторівни електронною поштою: pylgunlv@gmail.com, або за телефоном: +38 067 993 41 16.

Немає коментарів:

Дописати коментар