2/04/2018

Запрошення на презентацію дослідження "Чи сприяють програми ТКС ЄС реалізації стратегії регіонального розвитку в Київській області?"

8 лютого 2018 року в м. Київ відбудеться круглий стіл «Чи сприяють програми транскордонного співробітництва ЄС реалізації стратегії регіонального розвитку в Київській області? – презентація дослідження», під час якого експерти обговорюватимуть, як найефективніше поєднати можливості стратегічного документу області та програм транскордонного та територіального співробітництва, що діють в регіоні. Це, зокрема, допоможе оцінити та підвищити ефективність використання допомоги Україні з боку ЄС. Учасники заходу також дізнаються як проходило дослідження в усіх прикордонних областях країни.
Захід співорганізовують громадська організація «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень», ГО «Центр транскордонного співробітництва», громадська організація «Експертна група СОВА» за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Громадська синергія».
Спікери заходу:
· Пильгун Лариса, ГО «Експертна група СОВА»
· Вдовенко Юрій, ГО «Центр транскордонного співробітництва»
До участі запрошуються представники регіональних органів влади і самоврядування, члени робочих груп з розробки СРР, представники транскордонного та територіального співробітництва, зацікавлені представники широкої громадськості та громадські експерти, представники засобів масової інформації.
Час проведення: 11.00-13.00. Місце проведення: 01196, м. Київ-196, площа Лесі Українки, 1
Контактна особа: Лариса Пильгун, pylgunlv@gmail.com, +380679934116

Немає коментарів:

Дописати коментар